Studio Caracal

Přihlaste se a získávejte pravidelné informace o novinkách a akcích jako jedni z prvních

Pole Dance

od 6 do 99 let

Pole Dance Začátečníci 1

Jedná se o lekce pro úplné začátečníky, kteří nemají žádnou zkušenost s Pole Dance. Na lekcích se seznámíte se základními úchopy a kroky. Naučíte se první Pole Dance spiny (otočky) a prvky jako sed či stoj na tyči (Crucifix). Cílem této úrovně je osvojení si výchozího postoje, rozvoj koordinačních schopností a posílení paží, ramen.

Pole Dance Začátečníci 2

Tato úroveň je určena začátečníkům, kteří již mají upevněno výchozí postavení, znají základní úchopy tyče a ovládají spiny jako Fireman, Back hook, Chair. Náplní těchto lekcí jsou další, mírně obtížnější spiny, např. Cradle, Reverse spin, Forward, Backward a prvky jako Bohyně či Žába. Na lekcích rovněž začínáme šplhat a připravujeme se na první triky hlavou dolů, tzv. Inverty, taktéž intenzivně zpevňujeme břišní svalstvo.

Pole Dance Mix

Mix level jsou skupinové lekce Pole Dance určené pro jakoukoliv úroveň, vyjma začátečníků. Obsah těchto lekcí není předepsán, je závislý na zkušenostech přihlášených. Na lekcích je přítomen lektor, který hodiny buď plně vede a uzpůsobuje schopnostem jednotlivých účastníků nebo na přání pomáhá realizovat konkrétní představy. Hlavní prioritou je zajištění bezpečnosti.

Pole Dance Individuální vyúka

Po dohodě jsou možné lekce Pole Dance pro jednotlivce.