Studio Caracal

Přihlaste se a získávejte pravidelné informace o novinkách a akcích jako jedni z prvních

Vybavení

Studio dokončeno 2021

Hlavní sál s pěti lakovanými tyčemi o délce 4,2 m (všechny včetně spinového režimu); 4 kruhy (dvě náhradní velikosti); 3 šály (Silk); bezpečnostní dopadové matrace Lupit Pole. Podlahové topení, Baletizol (podlahová krytina navržená speciálně pro pohybové aktivity), velká zrcadlová stěna, audiovizuální vybavení (projektor-plátno), regulovatelné LED osvětlení (stmívače), akustické panely. Načiní jako trampolíny, TRX, žebřiny, yoga wheel, gymnastické a fitness pomůcky, Bosu, boxovací pytel, masážní válečky, Hula hoop, závěs na vzdušnou jógu.

Malý sál pro individuální tréninky s jednou chromovou tyčí o délce 2,8 m, na podlaze měkké tatami. Externí taneční sál (nedaleko studia) se třemi chromovanými tyčemi o délce 2,5 m, zrcadlová stěna, tatami podlaha, ambientní osvětlení.

Dětský koutek s profesionální vychovatelkou. Relaxační koutek. Barový pult s posezením, v nabídce teplé i chlazené nápoje, občerstvení, fitness palivo. Šatna vybavena uzamykatelnými skříňkami s antibakteriálním povrchem, vyhřívaná podlaha, vzduchotechnika.

Přímý vstup ze studia na zahradu. V letním období cvičení na zahradě, včetně pole dance (na podiích X-stage). Kryté venkovní posezení nejen pro kuřáky.

Free Wi-fi, bezpečnostní kamerový systém.

Provozní řád studia najdete zde.

Napsali o nás

Skvělý přístup, doporučuji!

Inesa

The best poledance studio ever! Fantastic lecturer. I love it here😄.

Jane

Učebnicový individuální přístup. Znamenitý progres během pár měsíců. Když poctivě makáš, výsledek se zcela jistě dostaví. Studio je menší, o to útulnější. Vše je zde k dispozici, jsou zde k vyzkoušení i epesní botičky. Trenérka Míša je náročná, dává zabrat a moc neodpouští, zejména pozdní příchody 🙂 Doporučuji. Studio akceptuje platební karty.

Dáša

Najdete nás