Studio Caracal

Přihlaste se a získávejte pravidelné informace o novinkách a akcích jako jedni z prvních

Aerial Hoop

Od 8 do 99 let

Aerial Hoop Začátečníci 1

Lekce pro úplné začátečníky. Na lekcích se seznámíte se základními úchopy a způsoby nástupu do kruhu. Dále se naučíte různé druhy sedu v kruhu, například Man in the Moon a také prvky pod kruhem jako Candle Stick. Na těchto lekcích se seznámíte s podstatou kruhu a jeho základními dynamickými vlastnostmi.

Aerial Hoop Začátečníci 2

Tato úroveň je určena začátečníkům nebo Poledancerkám, jež mají alespoň minimální zkušenost s Aerial Hoop nebo tyčí. Předpokládá se znalost základních úchopů, přítahů do kruhu bez pomoci lektora a schopnost provést triky jako Man in the Moon, Straddle Mount, Deliah, Mermaid, Craddle, Birdie. Náplní těchto kurzů jsou další prvky, např. Side Amazon, Crucifix, Broken Knee a také prvky na horní části obruči a u lana. Na lekcích se rovněž začínají dělat výmyky a je vedena příprava na první triky v rotaci.

Aerial Hoop Středně pokročilí

Středně pokročilý kurz je určen pro akrobatky, které se již nějakou dobu Aerial Hoop věnují nebo za sebou mají Z1, Z2. V těcho lekcích jsou předmětem prvky jako Bohyně, Superman na laně, Choke Hold, Rusian Split, Jisaw. Hlavní prioritou je zajištění bezpečnosti, proto se budeme učit jistit i navzájem.

Aerial Hoop Pokročilí

V této úrovni není předepsán přesný program, je závislý na schopnostech přihlášených. Věnujeme se zejména kombinacím, a to i v rotaci, případně choreografiím na vybranou hudbu. V návaznosti na náročnost prvků bude část lekce věnována protahování zad, ramen a nohou.

Aerial Hoop Individuální vyúka

Po dohodě jsou možné lekce Aerial Hoop pro jednotlivce. Na přání vás lektor komplexně připraví na soutěž či vystoupení.